Apie kiro.commerce

Mūsų misija


Mūsų misija - suteikti kiekvienam Magento el. parduotuvės savininkui ir darbuotojui įrankius, reikalingus padėti išspręsti ir (arba) pagerinti kasdienius procesus. Padedame tai padaryti suteikdami prekybininkams patikimus Magento modulius, sukurtus sertifikuotų Magento 2 programuotojų, turinčių ilgametę patirtį ir patirtį elektroninės prekybos srityje. Suprantame, jog kiekvienas verslas yra unikalus ir reikalauja ypatingo dėmesio šioms pagrindinėms verslo sritims. Mes tvirtai tikime, kad jūsų sėkmė yra ir mūsų sėkmė, todėl stengiamės optimizuoti kasdienius veiklos procesus teikdami aukštos kokybės ir patikimus modulius, padedančius padidinti pardavimus, darbuotojų efektyvumą ir kt.

 

Mūsų atsidavimas jūsų sėkmei


kiro.commerce visuomet stengiasi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, modulius ir visokeriopą klientų pasitenkinimą. kiro.commerce prekiauja tik sertifikuotų Magento 2 programuotojų sukurtais moduliais. Tiesą sakant, netgi kiro.commerce direktorė yra sertifikuota Magento 1 ir Magento 2. kiro.commerce komanda tiksliai žino, kas yra svarbu visiems Magento el. parduotuvių savininkams. Turėdami ilgalaikę patirtį dirbant su Magento, kiro.commerce žino, kaip yra svarbu, jog modulis būtų sukurtas naudojant aukštus kodo standartus ir gerąsias praktikas bei tai, jog tinkamai veiktų. Didžiuojames galėdami padėti kiekvienam Magento el. parduotuvės savininkui ir pagerinti klientų ir darbuotojų patirtį, tobulinant Mangento el. parduotuvę!

Kiekvienas kiro.commerce komandos sukurtas Magento 2 modulis yra kruopščiai testuojamas, siekiant užtikrinti tinkamą kiekvieno mūsų komandos sukurto modulio funkcionalumą. Tikime, jog mūsų moduliai turėtų veikti taip, kaip reklamuojama, netrikdydami jūsų verslo veiklos. 

Sukurta kiro.tech

Studentų g. 67-506, Kaunas, Lietuva
El. paštas: hello@kiro.tech Tel. nr.: +370 694 40044

Aistė

Verslo analitikė

Gintarė

Projektų vystymo vadovė

Aurimas

Verslo klientų vadybininkas

Modestas

Programuotojas

Vidmantas

Programuotojas

Dainius

Programuotojas

Modestas

Programuotojas

Paulius

Programuotojas

Paulius

Programuotojas

Matas

Programuotojas

Mindaugas

Techninis konsultantas

Justas

Programuotojas

 

Susisiekite su mumis